Objednávka eBooku Klavírní pohádky

Klavírní pohádky

10 sólových skladeb pro malé klavíristy

ANO! Objednávám si tímto sbírku skladeb ve formě eBooku „Klavírní pohádky“ za 350 Kč.
ANO! Vím, že k eBooku dostanu navíc bonus ve formě pracovního sešitu v hodnotě 150 Kč.
ANO! Vím, že oba eBooky obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
ANO! Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto nejsou noty pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Upozornění pro ZUŠ a školy: Chcete-li užívat sbírku skladeb v rámci ZUŠ, školy nebo firmy a kopírovat skladby svým žákům, vyberte prosím v objednávkovém formuláři variantu s multilicencí. Proč? Protože zákon o autorských právech vám neumožňuje tento produkt kopírovat a šířit bez této licence. Elektronický produkt je z právního hlediska považován za software, a proto je jeho šíření na rozdíl od tištěné knihy nelegální. Multilicence vám nabízí neomezené šíření sbírky skladeb mezi pracovníky školy (firmy) výhradně pro potřebu školy a jejích žáků a není časově omezená.

Upozornění pro zahraniční klienty: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si produkt na fyzickou osobu nepodnikatele.

Potřebujete pomoc s objednávkou?
Můžete mě kontaktovat na info@zdenka-piano.com, ráda vám pomohu! 🙂

KONTAKT
OBCHODNÍ PODMÍNKY