God Rest Ye Merry Gentlemen

God Rest Ye Merry Gentlemen je jedna z mých nejoblíbenějších vánočních koled. Věděli jste, že patří k nejstarším a nejčastěji upravovaným anglickým koledám?

A tak jsem neodolala ani já a k mnoha sborovým a instrumentálním verzím jsem přidala jednu virtuózní pro klavír. Poslechnout si ji můžete přímo zde:

To je super! Chci noty!

Pokud byste si ji rádi zahráli také, připravila jsem pro vás noty ve formátu PDF, doplněné o tipy ke cvičení a italsko – český slovníček použitých výrazů.

Noty ve formátu PDF jsou k dostání za 99 Kč a obdržíte je do své emailové schránky ihned poté, kdy mi od vás dorazí platba.

Jak náročná je tato úprava?

Upřímně řečeno jsem se rozvášnila docela hodně a to, co jsem si v koledě vymyslela, jsem musela sama docela dlouho cvičit.

Obsahuje nejrůznější technické prvky: Chromatické stupnice, oktávy, akordy, skoky. Myslím si tedy, že je zvládnutelná přibližně od 2. cyklu ZUŠ, je to ale vždy velmi individuální.

Pokud si noty objednáte a zjistíte, že je pro vás koleda zatím nehratelná, do 30 dní od zakoupení můžete požádat o vrácení peněz!

Kdy a jak mi noty přijdou?

Jakmile od vás obdržím platbu (1 – 2 dny trvá bankovní převod, při platbě kartou mi peníze přijdou okamžitě), obratem vám přijde email v němž bude koleda ve formátu PDF.

Jdete do toho? Stačí jen níže vyplnit objednávku.