Workshop zdarma:
Na dvou akordech - hodně muziky

Zajímá vás:

Pak vás zvu na workshop zdarma: Na dvou akordech - hodně muziky

Pro koho je workshop určený?

Co o mých kurzech říkají jejich absolventi?

Kurz Jak si doprovodit písničku je nejen zábavný (bavilo mě, jak se postupně doprovod zdokonaloval) ale i velmi profesionální. Vše je důkladně vysvětleno, ukázáno na příkladech a zdůvodněno proč to tak je. Vřele doporučuji. Písničky jsou pro mě radostný odpočinek od nácviku obtížnějších klavírních skladeb.
Drahomíra Křivinková
absolventka kurzu Jak si doprovodit písničku​
Milá Zdeni, procházím již tvým třetím kurzem a jsem opět mile překvapená, jak je vše postupně vysvětleno, je vidět, jak moc ti na nás záleží. Hodně jsem se v basovém klíči zlepšila a to bych sama zvládla za dlouhou dobu. Takže nejenom kurz na basový klíč, ale i lidové písničky a koledy všem doporučuji!
Iva Sedláčková
absolventka kurzu Jak se skamarádit s basovým klíčem
Kurz byl pro mne, coby pedagoga, velmi přínosný z hlediska výuky začátečníků. Bavily mne úkoly a moc hezká bonusová cvičení. Moc se těším na další kurz.
Jana Vaňková
absolventka kurzu Jak se skamarádit s basovým klíčem

Kdo jsem a proč se učit právě se mnou?

Jmenuji se Zdeňka Sajdlová a jsem absolventka Akademie múzických umění v Praze. Pedagogické činnosti se věnuji s nadšením již 19 let.

Momentálně působím na ZUŠ Ilji Hurníka na Praze 2, dříve jsem se věnovala především dospělým studentům ve své soukromé klavírní škole. Zkušenosti jsem sbírala také v zahraničí – v létě 2012 jsem vyučovala na Appel Farm Arts Camp v New Jersey, USA.

Jsem autorkou úspěšného online kurzu Jak si doprovodit písničku a mnoha sbírek pro malé i velké pianisty.

Uvidíme se na workshopu?

Workshop již proběhl - brzy pro vás ale vymyslím zase něco nového 🙂

Co o sbírce řekli klavírní pedagogové...

S radostí vítám čtyřruční úpravu 10 koled Zdeňky Sajdlové. Nabízí přesně to, co mi doposud vždy v předvánoční době při práci se žáky chybělo. Úprava je lehká, umožňuje i nejmladším dětem rychle se koledy naučit, a protože také part druhého hráče je snadný, tradiční a přitom harmonicky nápaditý a zajímavý, nabízí se i možnost veselého domácího muzicírování. Zvládnou to jistě jak mnozí rodiče, tak i starší sourozenci. Věřím, že koledy nadšeně přivítá a ocení mnoho začínajících a mírně pokročilých klavíristů, jejich učitelů a rodičů!
Helena Votýpková
klavírní pedagožka
Úprava (nejen) nejznámějších koled od Zdeňky Sajdlové je velmi snadná a vkusná. Už druhým rokem je vítaným zpestřením předvánočního repertoáru mých žáků na ZUŠ.
Alexandr Zlobin
klavírní pedagog

Objednejte si sbírku do čtvrtka 22. 12. 2022 do půlnoci a obdržíte do emailu spolu s ní i 3 bonusové koledy pro 2 ruce!