ořechy
vanocni_klavir
noty
VánočníHvězda

České vánoční koledy

Hledáte nejjednodušší úpravy oblíbených českých koled pro své nejmenší pianisty?

Toužíte si zahrát se svými dětmi u stromečku známé koledy, ale nemůžete věnovat cvičení tolik času, kolik byste chtěli?

Hledáte materiál pro hru z listu na předvánoční lekce?

Sama učím mnoho začátečníků, kteří by si rádi po pár měsících hry na klavír zahráli u stromečku vánoční koledy. Běžné úpravy s doprovodem akordů jsou však pro ně ještě příliš těžké. Proto jsem upravila 10 známých českých koled pro začátečníky s doprovodem pokročilejšího pianisty, aby si i ti nejmenší muzikanti mohli zahrát u stromečku své oblíbené vánoční písně.

Na které písně se můžete těšit

3DebookFiverrListopad2021
 1. Byla cesta, byla ušlapaná
 2. Dej Bůh štěstí 
 3. Den přeslavný
 4. Nesem vám noviny
 5. Pojďte chlapci k nám
 6. Slyšte, slyšte, pastuškové
 7. Štěstí, zdraví, pokoj svatý
 8. V půlnoční hodinu
 9. Veselé vánoční hody
 10. Vondráši, Matóši

   

Jak jsou koledy upravené

Nahlédněte do sbírky...

Co o sbírce řekli klavírní pedagogové...

S radostí vítám čtyřruční úpravu 10 koled Zdeňky Sajdlové. Nabízí přesně to, co mi doposud vždy v předvánoční době při práci se žáky chybělo. Úprava je lehká, umožňuje i nejmladším dětem rychle se koledy naučit, a protože také part druhého hráče je snadný, tradiční a přitom harmonicky nápaditý a zajímavý, nabízí se i možnost veselého domácího muzicírování. Zvládnou to jistě jak mnozí rodiče, tak i starší sourozenci. Věřím, že koledy nadšeně přivítá a ocení mnoho začínajících a mírně pokročilých klavíristů, jejich učitelů a rodičů!
Helena Votýpková
klavírní pedagožka
Úprava (nejen) nejznámějších koled od Zdeňky Sajdlové je velmi snadná a vkusná. Už druhým rokem je vítaným zpestřením předvánočního repertoáru mých žáků na ZUŠ.
Alexandr Zlobin
klavírní pedagog

Vánoční koledy ve formátu PDF můžete mít za 249 Kč

Objednejte si sbírku do čtvrtka 22. 12. 2022 do půlnoci a obdržíte do emailu spolu s ní i 3 bonusové koledy pro 2 ruce!

Upozornění pro ZUŠ a školy →

Chcete-li užívat sbírku skladeb v rámci ZUŠ, školy nebo firmy a kopírovat skladby svým žákům, vyberte prosím v objednávkovém formuláři variantu s multilicencí. Proč? Protože zákon o autorských právech vám neumožňuje tento produkt kopírovat a šířit bez této licence. Elektronický produkt je z právního hlediska považován za software, a proto je jeho šíření na rozdíl od tištěné knihy nelegální. Multilicence vám nabízí neomezené šíření sbírky skladeb mezi pracovníky školy (firmy) výhradně pro potřebu školy a jejích žáků a není časově omezená.

Upozornění pro zahraniční klienty →

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si produkt na fyzickou osobu nepodnikatele.

Potřebujete poradit s objednávkou?
Kontaktujte mě na info@zdenka-piano.com, ráda vám pomohu!

Kontakt Obchodní podmínky